APIE MUS

UAB Virstata direktorius ir darbų vadovas Virginijus Kunickas
Virginijus Kunickas

Statybų srityje turintis daugiau negu 20 metų patirties, 2016 metais nusprendė realizuoti savo pomėgį ir įkūrė UAB Virstata. Įgytas Statybų inžinerijos aukštasis išsilavinimas ir baigti Statybų projektų valdymo kvalifikacijos kėlimo kursai suteikia galimybę įmonės įkūrėjui garantuoti sėkmingą ir visapusiškai profesionalų projektų atlikimą.

Apie mūsų įmonę

UAB „Virstata” - didelę patirtį turinti įmonė, besispecializuojanti statybų sektoriuje ir atliekanti įvairaus tipo projektus. Geras santykis su klientu, profesionalus požiūris į darbą bei kokybiškai atliekami darbai - mūsų sėkmingos veiklos paslaptis.


Esame lankstūs ir taip pat padedame įgyvendinti unikalius projektus, kurie reikalauja platesnių statybų srities žinių. Mes nebijome iššūkių!
Pagrindinė įmonės veikla vykdoma Vilniaus mieste, tačiau atsiradus poreikiui, darbus galime atlikti ir užmiestyje ar kitame mieste.

2015 metais išduotas sertifikatas už įmonės patikimumą.
Statybų vadovo stestatas.
Virstata - 2019m. Stipriausi Lietuvoje
2017m. Stipriausi Lietuvoje
Misija

Užsakytą darbą atlikti taip, kad kliento požiūris į statybas keistųsi, jis būtų supažindintas su esamomis statybų technologijomis, o rūpimi klausimai atsakyti bei pasiūlyti geriausi problemų sprendimai.

Vizija

Tinkamai naudojamas darbuotojų profesionalumas padės sukurti klientų ir partnerių pasitikėjimą įmonės vykdoma veikla, o tai užtikrins gerų santykių išlaikymą ir tolimesnį bendradarbiavimą.


Vertybės

Nuoširdumas.
Greiti ir profesionalūs sprendimai.
Dėmesys klientui.
Projektų atlikimas laikantis esamų statybų technologijų.
Tikslumas.


UAB VIRSTATA

+37061135306
virstata@gmail.com

Vilnius, Lietuva

Copyright © 2021 by UAB Virstata. All rights reserved.